Styrelsen

Hans Glawing, ordförande
Stuga nummer 532
Bostad: Logvägen 79, 302 74 Halmstad
Mobiltelefon:  070 – 584 53 94
e-post:  hans@tyludden.se

 

Maggie Bergehed,  sekreterare
Stuga nummer 105
Bostad:  Ridhusgatan 6,  302 32  Halmstad
Mobiltelefon:  073 – 152 32 92
e-post:  maggie@tyludden.se

 

Inga Appelqvist,  kassör
Stuga nummer 233
Bostad:  Textilvägen 2, 435 39 Mölnlycke 
Mobiltelefon:  073 – 984 48 46
e-post:   inga@tyludden.se

Robert Henriksson, styrelseledamot, vice ordförande
Stuga nummer 445
Bostad:  Fornängsgatan 18,  523 37 Ulricehamn
Mobiltelefon:  070 – 441 14 16
e-post:   robert@tyludden.se

Nicholaus Lundbohm, styrelseledamot
Stuga nummer 223
Bostad:  Björksättersvägen 9,  582 76 Linköping
Telefon bostad:  013 – 700 73,
mobiltelefon:  073 – 418 12 06
e-post:   nicholaus@tyludden.se

Eva-Lena Asplund, styrelseledamot
Stuga nummer 542
Bostad:  Skogsbackevägen 15,  435 37 Mölnlycke
Mobiltelefon:  070 – 378 23 50
e-post:  eva-lena@tyludden.se

Christina Bertilfelt, styrelsesuppleant
Stuga nummer 440
Rönnäsvägen 86, 341 33 Ljungby
Mobiltelefon:  070 – 371 86 07
e-post: christina@tyludden.se

Bengt-Åke Salsgård, styrelsesuppleant
Stuga nummer: 279
Bostad: Renvägen 6,  311 41 Falkenberg
Mobiltelefon: 070 – 796 40 93 
e-post:  bengtake@tyludden.se

Kjell Pierre,  styrelsesuppleant
Stuga nummer 167
Bostad: Offervägen 3, 302 59 Halmstad
Mobiltelefon: 070 – 657 13 75
e-post: kjell@tyludden.se

Valberedning:  (ej med i styrelsen):

Boel Karlsson  (sammankallande)
Stuga nummer: 205

Anders Hallme
Stuga nummer: 520

Tommy Salomonsson
Stuga nummer: 455

Revisorer  (ej med i styrelsen):

Patrik Lundkvist  (ordinarie)
Stuga nummer: 533

Börje Stålnacke  (suppleant)
Stuga nummer: 435